veiling / 7 december 2016 / 850-899 Erotica
[850] [851] [852] [853] [854]
kavel: 852 verkocht € 180.00

[Nudisme] Album met 37 foto's,

eind jaren '40, diverse formaten, los ingestoken in fotohoekjes, contemporain touwgebonden karton, oblong 8vo formaat.
Bevat ook 7 "gewone" familiefoto's, enkele bladen gedateerd 1947 (1x met locatie "Hyldeholm"). Diverse portretten en sportieve naaktrecreatie, kanoën, zeilen, boogschieten, skieën en acrobatiek.