veiling / 7 december 2016 / 1220-1259 Dans, theater en film
[1223] [1224] [1225] [1226] [1227]
kavel: 1225 verkocht € 200.00

[Gesigneerd] Bladmuziek

'Die Meistersinger von Nürnberg' van R. Wagner, 477pp., gesigneerd op de eerste bladzijde door de uitvoerende meesterzangers waaronder Tilly Cahnbley-Hinken, gedateerd Utrecht, 1912 + 'La Légende de l'Ondine' (1882) met 4 staalgravures + Het Feest te Raamsdonk. J.G. Kempen. Op. 8. Manuscript bladmuziek, ca. 1880. 127 pp. in linnen geb. - en 7 andere. Toegevoegd: 23 x bladmuziek, alle van Nederlandse componisten, o.a. Coplas. Henk Badings, uitgave Broekmans en Van Poppel, Amsterdam, 1935 + "Fest-Marsch für Infanterie gesetzt von Friederich Schneider". "Seiner Majestät Wilhelm des Allerdurchlauchtichsten Königs der Niederlände Preisswürdigsten Armee ehrfurchtsvoll gewidmet von den Componisten". Manuscript bladmuziek in pen, ca. 1833, titel, opdracht en (12) p. muziek, gevolgd door twee soortgelijke stukken met titelblad en (6) p. respectievelijk titelblad en (8) p. bladmuziek, samengebonden in contemporain verguld groen karton, folio + Sapho. Pièce lyrique en cinq actes d'après le roman de Alphonse Daudet (...). Musique de J. Massenet. Programmaboekje, Parijs, Heugel & Cie., 1897, (6) p., met fraaie ornamentele Art Nouveau randen, folio. Met gesigneerde opdracht van Massenet in pen op de keerzijde van de titel: "Á mon ami Deplaix très cordialement, Massenet 27 nov. '97." Ingeplakt in de "Partition chant et piano" van hetzelfde stuk, ibid., idem, 1897, (8),227 p. bladmuziek, oorspronkelijk omslag, folio (opnieuw in de band gezet met reparaties aan de rug) en
(totaal ca. 40)