veiling / 7 december 2016 / 1220-1259 Dans, theater en film
[1227] [1230] [1231] [1232] [1233]
kavel: 1231 verkocht € 75.00

Programmaboekjes

3 albums met daarin ingestoken meer dan 75 programmaboekjes, alle tweede helft 20ste eeuw, veelal gesigneerd, o.a. door Arthur Grumiaux, Philip Glass en Mstislav Rostropovitsj.
(totaal 3)