veiling / 7 december 2016 / 1220-1259 Dans, theater en film
[1231] [1232] [1233] [1234] [1235]
kavel: 1233 verkocht € 1300.00

[Gesigneerd] Verzameling van 47 signaturen van musici (Concertgebouw 1926-1994)

2 ringmappen met foto's van musici uit de periode 1926-1994 van het Concertgebouw. De desbetreffende musicus heeft telkens bij zijn of haar afbeelding gesigneerd. Met handtekeningen van o.a. Arthur Rubinstein, Reinbert de Leeuw, David Oistrach, Philip Glass, Martha Argerich.
(totaal 2)