veiling / 7 december 2016 / 1220-1259 Dans, theater en film
[1220] [1221] [1222] [1223]
kavel: 1221 € 100 - € 200

[Ballet]

Balletprogramma's tussen 1889 en 1956. Met o.a. Pantomime de la Statue, scenario de Paul Arène, musique de Gabriel Pierné, dessins de A.F. Gorguet, Paris, 1889 + Moscow theatre festival, 1-10 september 1934. 19 pp. kaftje aan binnenzijde gerestaureerd + Jushny's theater; der Blaue Vogel. 16 pp. Voorzijde ontwerp J. Bilibine, met tipped-in plates van bekende Russische art deco illustratoren. Rug hersteld - en 53 andere waaronder The New York City Ballet, ballets Jooss, Holland festival.
(totaal 56)