LOT 1316
SOLD €130,00

[Art Deco etc. Netherlands] Miscellaneous

5 pieces of Art Nouveau wallpaper by A. Hamaker. Each 39 x 23 cm. With stamped text on back + Bevrijding 1828-1928. Tolstoi-nummer. Front design Chris Lebeau. Fold in middle, sign. bottom right + De Kroniek, veertiende jaargang september 1928. Binding design C.J. v.d. Hoef + De Architect. Hedendaagsche en oude kunst onder redactie van het genootschap architectura et amicitia Amsterdam, 19e jaargang aflevering 2. Binding design Roland Holst + Catalogue Zilverfabriek Gerritsen en van Kempen Zeist, 1934. 24 pp. Stapled + Gero Zilver 1912-1937. Maart 1938. Catalogue, 70 pp. + lithographed card "4 sept 1913 Feest van Kleur en klank Utrecht". Design unknown, on back printed text - and 1 more.