veiling / 7 december 2016 / 1290-1377 Kunst en toegepaste kunst I
[1296] [1297] [1298] [1299] [1300]
kavel: 1298 € 150 - € 300

Piet van der Hem (1885-1961)

4 verschillende voorstudies in aquarel voor de poort van het Antonius Gasthuis (in Leeuwarden?) naar voorbeeld van de poort uit 1682. Met begeleidende brief (beschadigd met bovenmidden verlies van stukje tekst) van van der Hem aan Jan Mammen waarin hij de tekeningen bespreekt.
Een van de uitgewerkte schetsen met scheur in het middenboven. Afm. 64 x 48 cm. (2x); 48 x 48 cm.; 46 x 29 cm.