veiling / 7 december 2016 / 1290-1377 Kunst en toegepaste kunst I
[1295] [1296] [1297] [1298] [1299]
kavel: 1297 € 600 - € 1000

Theo van Hoytema (1863-1917)

Pauw. Lithografie, gesigneerd aan rechter onderzijde. Zwart-wit met gele steunkleur. 17,5 x 31,5 cm. In passe-partout.
*Zeldzaam.