veiling / 7 december 2016 / 1290-1377 Kunst en toegepaste kunst I
[1373] [1374] [1375] [1376] [1377]
kavel: 1375 € 300 - € 500

Bulletin Officiel

Les livres Chez eux. Bibliothèques et cabinets d'Amateurs. Bulletin Officiel, Revue Mensuelle, ed. Syndicats des maitres imprimeurs, 1930. 130 pp. met ca. 250 illustraties, in o.a. rotagravure. Rug besch. verder goed. - 20 andere. Blad ter grootte van een ferm telefoonboek vol advertenties, illustraties en bijlages.
Aanwezig zijn 1912, 1923, 1925, 1932, 1933, 1935, 1936 1937,1949, 1952, 1953 en 1955-1963. Hier en daar wat gebruikssporen, voorts goede set.
(totaal 21)