veiling / 8 december 2016 / 2400-2482 Luchtvaart
[2404] [2405] [2406] [2408] [2409]
kavel: 2406 verkocht € 300.00

Album luchtpost Nederland - Nederlands-Indië

Album op chronologische volgorde met begeleidende getypte tekst en ingestoken luchtpost vanaf 1931 t/m 1936. Inhoud: 47 enveloppen/kaarten gestempelde luchtpost, vloeiblad KLM Batavia-Holland, 10 foto's, enkele gesigneerde foto's van piloten en andere parafernalia. Met o.a. een poststuk uit de ongeluksvlucht van de F VII-B PH-AFO "Ooievaar" op 6 december 1931.