veiling / 8 december 2016 / 2400-2482 Luchtvaart
[2442] [2443] [2444] [2445] [2446]
kavel: 2444 verkocht € 50.00

[Affiche] J.F. van der Leeuw. KLM. "Serving 68 countries on 6 continents"

Printed in The Netherlands, ca. 1950. Afm. 102 x 65 cm.
Lichte kreukjes over het vlak, minimale beschadigingen in de marge. Voorts goed.