veiling / 8 december 2016 / 2400-2482 Luchtvaart
[2444] [2445] [2446] [2447] [2448]
kavel: 2446 verkocht € 120.00

Spelen en puzzels

Pelikaan Vliegspel. Den Haag, Mamo, 1934. Compleet met 2 sets kaarten en handleiding + 7x Week-End Jig-Saw Puzzles (London Melbourne en K.L.M. Uiver-Triumfator), J.H. Bekkers. 3 compleet, 1 incompleet en 3 lege doosjes. 1940/1945 + Jig-Saw "Ponda" puzzle K.L.M. Sussex, Ponda Puzzle Products - en 3 andere.
Doosjes met gebruikssporen (totaal 12).