veiling / 8 december 2016 / 2400-2482 Luchtvaart
[2414] [2415] [2416] [2417] [2418]
kavel: 2416 verkocht € 520.00

Airports Nederland - Schiphol, Waalhaven e.a.

Map met folders, foto's, ansichtkaarten en parafernalia m.b.t. vliegvelden in Nederland tussen 1919 en 1940. Meerendeels Schiphol. Ruim 30 folders waaronder veel ontworpen door Fré Cohen, 11 van de folders m.b.t. vliegveld Waalraven, Rotterdam, een toegangsbewijsje in vorm van horloge van de vliegweek Olst, diverse toegangskaartjes tot vliegweken in De Teuge, Olst, Soesterberg, Leeuwarden etc.
Alle ingestoken. Map bevat 60 pagina's.