veiling / 8 december 2016 / 2400-2482 Luchtvaart
[2415] [2416] [2417] [2418] [2419]
kavel: 2417 verkocht € 200.00

Douglas DC-4 en Douglas DC-6

Album met ca. 25 twee-zijdige sheets met ingestoken foto's en folders (6 folders) m.b.t. de Douglas DC-4 + KLM-mapje met 6 foto's en folder van de PH-Tap Paramaribo + album met ca. 25 twee-zijdige sheets met ingestoken foto's en ansichten m.b.t. de DC-6.
(totaal 3)