veiling / 8 december 2016 / 2400-2482 Luchtvaart
[2416] [2417] [2418] [2419] [2420]
kavel: 2418 verkocht € 130.00

Fokker F.IX en Fokker F.XII

Album met 34 tweezijdige sheets met ingestoken foto's en ansichtkaarten m.b.t. deze twee modellen. Hierin meer dan 100 foto's en ansichten. Foto's deels latere afdrukken. Ook een luchtpostenvelop, gestempeld uit 1931.