veiling / 8 december 2016 / 2400-2482 Luchtvaart
[2453] [2454] [2455] [2456] [2457]
kavel: 2455 verkocht € 170.00

De Uiver e.a.

Lot met 5 zilveren lepeltjes, 4 zakdoeken (waarvan 1 van de Pelikaanrace in 1933) en een tegel "Despereert niet in't Verleden Zoowel als heden zijn ook "Hollanders Vooraan" Jan Pz'n Coen. Hebt Vertrouwen In Ons Volk". 15 x 23 cm. + blik King KLM Fokker F.VII H-NACC, ca. 1925. 25 x 20 x 17 cm. Gelithografeerd reclameblik, met her en der beschadigingen in het beeld. Redelijk exemplaar.
(totaal 11)