veiling / 8 december 2016 / 2400-2482 Luchtvaart
[2417] [2418] [2419] [2420] [2421]
kavel: 2419 verkocht € 220.00

Fokker F.XVIII

Album met 25 ingestoken sheets, aan twee zijden gevuld met foto's (deels latere afdruk), fotokaarten, timetables/folders (14x) m.b.t. de Fokker F.XVIII, waaronder de Pelikaan en de Snip. O.a. een foto van de toenmalige piloot Smirnoff met signatuur, een menukaart met signaturen, een luchtmail-envelop met stempel 13 juli 1934.