veiling / 8 december 2016 / 2400-2482 Luchtvaart
[2475] [2476] [2477] [2478] [2479]
kavel: 2477 € 800 - € 1200

Alfred Cardinaux (1905-?)

Alpar Bern. Schweizer Luftverkehr air services in Sitzerland Services Aeriens en Suisse. Lithographie Bern, 1933.
Op Japans papier. Aan rechterzijde boven professioneel een stuk vervangen, enkele kleinere restauraties. Nog sterk van kleur.
  Highslide JS   Highslide JS