veiling / 16 mei 2017 / 1-119 Kinderboeken, papieren speelgoed en prentenboeken
[5] [6] [7] [8] [9]
kavel: 7 € 75 - € 125

Honden- en Apenspel

C.E.G. Alan Bergman's Honden- en Apenspel. Haarlem, J.J. van Brederode, n.d. (1880), 10 tekstp., 6 volpagina chromolitho's en chromolith. omslag. Rug met dun touwtje gerestaureerd + In den Dierentuin, Kreymborg & Co, ca. 1920, 10 pp. + Jacht op wilde en andere dieren. Zwanenberg's Zeep en Zeeppoeder, ca. 1920. O.a. een illustratie over 2 pagina's van de jacht op een walvis.
(totaal 3)