veiling / 16 mei 2017 / 1-119 Kinderboeken, papieren speelgoed en prentenboeken
[6] [7] [8] [9] [10]
kavel: 8 verkocht € 110.00

De historie van de drie katjes

Rijmen en Vertelsels voor de kinderkamer van J.J.A. Goeverneur. Utrecht, C. van der Post Jr., ca. 1890. 4to, 6 pp. tekst en 6 chromolithogr. volpagina illustraties.
Voorplat lichte gebruikssporen. Binnenzijde platten enkele aantekeningen in potlood.