veiling / 16 mei 2017 / 1-119 Kinderboeken, papieren speelgoed en prentenboeken
[91] [92] [93] [94] [95]
kavel: 93 € 70 - € 140

Drie titels: (1) Gullivers reizen naar Liliput en andere vreemde landen.

Door Jonathan Swift, Voor de jeugd bewerkt door J.J.A. Gouverneur. Met 6 gekleurde platen naar aquarellen van C. Offterdinger. Leiden, D. Noothoven van Goor, z.d. (1872), (4).131 p., met 6 gekleurde en getinte lithografische platen, oorspronkelijk goudgeletterd blindgestempeld linnen, groot 8vo.
Boekblok los en wat slijtage aan rug-einden, maar verder een goed exemplaar van een betrekkelijk zeldzame editie (niet in UB Leiden). Met nog 2 andere (totaal 3).