veiling / 17 mei 2017 / 1498-1598 Varia
[1578] [1579] [1580] [1581] [1582]
kavel: 1580 € 300 - € 500

Modelboek van Garnituren voor Paarden en Rijtuigen uit de fabriek J. Buttinger Groningen

Ca. 1850. Handelscatalogus met 72 handgetekende pagina's met garnituren voor paarden en rijtuigen. Tekeningen in Oost-Indische inkt met diverse steunkleuren. O.a. Gespen, Teugelhaken en opzethaken. Oblong, in halfleer gebonden, met vergulde titel en bandversiering.