veiling / 17 mei 2017 / 1300-1409 Kunst en toegepaste kunst
[1300] [1301] [1302]
kavel: 1300 € 70 - € 140

Vier diverse werken: (1) Abraham Frederik Hubeek (1884-1952). "Korenschoven."

Olieverf op doek, 27,5 x 39 cm., gesigneerd en gedateerd 1912 l.o., getiteld en gesigneerd op verso, zonder lijst.
(2) (Oude dame bij boerderij). Olieverf op doek, 27 x 44 cm., onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1918 r.o., zonder lijst; (3 en 4) En nog twee andere: een ongesigneerd landschap in olieverf op doek (32 x 45 cm) en een ongesigneerd landschap in gemengde techniek op papier (27 x 45,5 cm.) (totaal 4).