veiling / 17 mei 2017 / 1300-1409 Kunst en toegepaste kunst
[1300] [1301] [1302] [1303]
kavel: 1301 verkocht € 70.00

Hendrik Maarten Krabbé (1868-1931). Vier kleurenmezzotinten: (1) "Grandmother favorite".

Kleurenmezzotint, 32 x 26 cm., gesigneerd, gedateerd 1913, genummerd 1/100, getiteld en "2e proef" in potlood.
(2) (Luitspelende man). Kleurenmezzotint naar Frans Hals, 32,5 x 26,5 cm., gesigneerd in potlood r.o.; (3 en 4) En nog twee andere kleurenmezzotinten door dezelfde, beide gesigneerd. Het lot in matige staat, met watervlekken, roestvlekken en stofvlekken (voornamelijk in marges) (totaal 4). Zie over de kunstenaar, eigenlijk Heinrich Martin Krabbé: https://tinyurl.com/kwp6q5t.