veiling / 17 mei 2017 / 1300-1409 Kunst en toegepaste kunst
[1300] [1301] [1302] [1303] [1304]
kavel: 1302 € 50 - € 100

Vijf portretten: (1) Jan Mammen (1899-1978). (Oude man).

Tekening in zwart krijt, bladgrootte 32 x 24 cm., gesigneerd en gedateerd 1928 r.o. (montagesporen in marges, w.o. punaisegaatjes).
(2) Idem (toegeschreven). Portret van dezelfde oude man als afgebeeld op de vorige, olieverf op paneel, 30 x 40 cm.; (3) Idem (toegeschreven). Portret van een naakte man met snor. Tekening in zwart en rood krijt, 38,5 x 29,5 cm.; (4 en 5) En nog twee andere portretten, w.v. één gemonogrammeerd door Jan Mammen (nogmaals de oude man) en een vrouwenportret in olieverf op doek (totaal 5).