veiling / 17 mei 2017 / 1300-1409 Kunst en toegepaste kunst
[1314] [1315] [1316] [1318] [1320]
kavel: 1316 verkocht € 400.00

Karel Appel (1921-2006)

"Gezicht". Lithografie, 1969. Genummerd 37/110 en gesigneerd.
Blindstempel "Editions Empreinte" linksonder. 76 x 56 cm. Diep van kleur, goed exemplaar.
  Highslide JS   Highslide JS