veiling / 17 mei 2017 / 1300-1409 Kunst en toegepaste kunst
[1315] [1316] [1318] [1320] [1321]
kavel: 1318 verkocht € 1200.00

Pablo Picasso (1881-1973)

Ets, zittend fantasie figuur. Gesigneerd in de plaat 23.D43, en linksonder EA en Picasso in potlood. Afmeting beeld 12,7 x 23,8 cm.
In lijst achter glas.