veiling / 17 mei 2017 / 1300-1409 Kunst en toegepaste kunst
[1318] [1320] [1321] [1322] [1323]
kavel: 1321 verkocht € 180.00

Jan Karel Verbrugge (1755-1831) (omgeving). (Drie Japanse krijgers).

Tekening in pen en inkt en gouache, 16 x 30 cm., op handgeschept papier met watermerk staande leeuw in gekroonde cirkel met niet geïdentificeerde tekst, in lijst (iets gebruind, niet onderzocht buiten de lijst).
In Brugge wordt in het Steinmetzkabinet een album met soortgelijke, maar gemonogrammeerde tekeningen van Verbrugge bewaard, met vergelijkbaar (identiek?) watermerk. Zie: https://tinyurl.com/ltjbufz.
  Highslide JS   Highslide JS