veiling / 17 mei 2017 / 1300-1409 Kunst en toegepaste kunst
[1320] [1321] [1322] [1323] [1324]
kavel: 1322 verkocht € 70.00

[Oosterse kunst] Spiegel in beschilderde en met been en koper ingelegde houten lijst

De lijst aan voor- en achterzijde en aan de zijkanten rijk gedecoreerd met geometrische motieven en cartouches met tekst, de spiegel achter twee openslaande panelen beschilder met heren en dames aan de buitenzijde en ranken met volgels en bloemen aan de binnenzijde, 58,5 x 42,5 x 5 cm., ca. 1900.
Met diverse beschadigingen, het rechter paneel is los.