veiling / 17 mei 2017 / 1300-1409 Kunst en toegepaste kunst
[1327] [1328] [1329] [1330] [1331]
kavel: 1329 verkocht € 100.00

H.J. Ansingh (Herman Johannes) (1880-1957)

Handwerkende vrouw voor huisje. Olieverf op paneel. Gesigneerd l.o. Afm. 25 x 30 cm. In lijst.
Scheen: "Schilderde, tekende en etste landschappen en vooral buurtjes, oude stadjes (Harderwijk)."
Lijst licht beschadigd.