veiling / 17 mei 2017 / 1300-1409 Kunst en toegepaste kunst
[1328] [1329] [1330] [1331] [1332]
kavel: 1330 verkocht € 110.00

Dom van Utrecht

Kerkinterieur Utrechtse Dom, ets op zijde, sign. onleesbaar (C. Koning?), gedat. 2 nov. 1925. 55 x 42 cm. In indrukwekkende vergulde kerklijst versierd met ornamenten en pilaren.