veiling / 17 mei 2017 / 1300-1409 Kunst en toegepaste kunst
[1339] [1340] [1341] [1342] [1343]
kavel: 1341 verkocht € 100.00

Joan Miró (1893-1983)

Fantasiefiguur. Kleurenlithografie. Groot gesigneerd in de plaat. Ingelijst achter passe-partout.
Afmeting beeld 54 x 62 cm.