veiling / 17 mei 2017 / 1300-1409 Kunst en toegepaste kunst
[1365] [1366] [1367] [1368] [1369]
kavel: 1367 € 80 - € 150

Jos Ruting (1909-1987)

12 originelen in aquarel en/of Oost-Indische inkt, gemaakt tussen ca. 1928 en 1956. Met eenden te water (aquarel + schets in inkt), nachtegaal, tekening in inkt met handgeschreven gedicht, enkele bloemen en enkele siervogels. Alle tussen 28 x 13,5 en 22 x 18 cm.
(totaal 12)