veiling / 17 mei 2017 / 1300-1409 Kunst en toegepaste kunst
[1371] [1372] [1373] [1374] [1375]
kavel: 1373 € 800 - € 1600

Maurice Romberg De Vaucorbeil (1862-1943). Drie tekeningen: (1) (Interieur met officiers).

Gouache in grijstinten, gehoogd met wit, 21,5 x 28,5 cm., gesigneerd linksonder, in lijst onder passepartout.
(2) "Deporté politique sur la route de Sibérie". Tekening in dezelfde techniek als de vorige, 25,5 x 11 cm., getiteld in potlood linksboven en gemonogrammeerd in zwarte inkt linksonder, ingelijst uniform met de vorige; (3) Soortgelijke tekening in dezelfde techniek door Romberg, maar niet gesigneerd, uniform ingelijst met de vorige twee (totaal 3).