veiling / 17 mei 2017 / 1300-1409 Kunst en toegepaste kunst
[1374] [1375] [1376] [1377] [1378]
kavel: 1376 verkocht € 220.00

[Cobra] Reflex 1 en 2

Orgaan van de Experimentele groep in Holland. Deel 1 met litho's van Constant, J. Nieuwenhuys, K. Appel en Corneille. Zonder achterzijde. Deel 2 zonder de 4 litho's + een getypte gesigneerde brief van Eugène Brands uit 1989 waarin hij dhr. Ribbens bedankt voor fotokeuze en artikel dat hij maakte + ansichtkaart met signatuur Corneille + ansichtkaart met signatuur Karel Appel + litho Karel Appel uit Reflex 1, 1948 - en Een groot dood dier, Bert Schierbeek, 1963. 8 pp. met omslaglitho Karel Appel.