veiling / 17 mei 2017 / 1300-1409 Kunst en toegepaste kunst
[1376] [1377] [1378] [1379] [1380]
kavel: 1378 verkocht € 180.00

Corneille (1922-2010)

Place des Vosges. Zwart-wit lithografie. Exemplaar Epreuve d'artiste, gesigneerd en gedateerd '66 in potlood. Met preegstempel r.o. Michel Cassé. Ca. 38 x 46 cm. In lijst achter glas.