veiling / 17 mei 2017 / 1300-1409 Kunst en toegepaste kunst
[1379] [1380] [1381] [1382] [1383]
kavel: 1381 € 125 - € 250

Debora G. Duijvis (1886-1974)

Lot met 38 tekeningen in diverse formaten, in potlood, aquarel etc., 2 etsen en 3 litho's. Meest gesigneerd.
Toegevoegd Leven in lijnen. Debora Duyvis, grafica 1886-1974. Jaap Versteegh. Begijnekade 18 Uitgevers, 2014.