veiling / 17 mei 2017 / 2000-2075 Affiches
[2037] [2038] [2039] [2040] [2041]
kavel: 2039 € 60 - € 100

Aart van Dobbenburgh (1899-1988) - lot van 2

Gedenkt het reclasseeringswerk zaterdag 6 mei 1939. L. van Leer & Co, Amsterdam. 110 x 80 cm. Gerest. ex., besch. aan hoeken, aan randen verstevigd + idem zaterdag 28 sept. 1940.
(totaal 2)