veiling / 17 mei 2017 / 2000-2075 Affiches
[2051] [2052] [2053] [2054] [2055]
kavel: 2053 verkocht € 120.00

Twee platen: (1) Maximilien Luce (1858-1941). "A la scala, Mévisto. Tous les soirs."

Kleurenlithografische reproductie van het originele Affiche voor "La Folie de Pierrot" in de Scala van Parijs, 1891, met het adres en het blindstempel van Les Maîtres de l'Affiche (plaat 139), gepubliceerd in deel III, 1898.
Contemporaine reproductie van één van de meest bekende en tegelijk meest zeldzame affiches van Maximilien Luce, het oorspronkelijk affiche is manshoog; (2) Met nog één soortgelijke kleurenlithografische reproductie gepubliceerd door Les Maîtres de l'Affiche, naar Georges de Feure (1898), onder passepartout (totaal 2).