veiling / 17 mei 2017 / 2000-2075 Affiches
[2070] [2071] [2072] [2073] [2074]
kavel: 2072 verkocht € 100.00

[Cosmetica] Ni Cheveux Blancs ni Favoris Gris par le Niger de Harris

Blond & Chatain, Brun & Noir. Le Niger rend instantanément la Nuance. Lithografie op blik, ca. 1890. 46,5 x 36,5 cm.
Enkele schaafplekjes en beschadigingen. Redelijk goed exemplaar.