veiling / 17 mei 2017 / 1000-1137 Strips
[1015] [1016] [1017] [1018] [1019]
kavel: 1017 verkocht € 550.00

[Marten Toonder] Archief Piet Besselsen

Personeelsbewijs Pieter Besselsen Geesink-Toonder studios 1943, op fotokopie Sicherstellung des Kräftebedarfs der deutschen Filmversorgung; hier: Geesink Toonder, Teekenfilm-Produktion in Amsterdam, 5 januari 1943 + originele foto Toonder studio's met o.a. Henk Kabos en Marten Toonder + Agfa foto-afdruk van Toonder figuurtje + uitgewerkte schets experimenteel laboratium. Potlood op papier. 29 x 14,5 cm. + 5 andere schetsen - en een schets en aquarel/voorstudie Tom Poes en heer Bommel "Hop paardje...hop!!" 21 x 30 cm. + foto Besselink in drukkerij + 4 proefstroken uit Kappie-achtig verhaal - en enkele dia-kopieën van stukken uit het archief.
*De dia's doen vermoeden dat een deel van het archief ergens anders is ondergebracht of verloren is gegaan.