veiling / 17 mei 2017 / 2120-2139 Munten, postzegels, onderscheidingen, penningen etc.
[2132] [2133] [2134] [2135] [2136]
kavel: 2134 verkocht € 90.00

[Onderscheidingen etc.] Lot van 10 diverse onderscheidingen etc.

O.a.: (1) "Trouw aan koning en vaderland 1830-1831". Bronzen zgn. "Hasselt Kruis" in de variant "Vrijwillig", met groen-geel gestreept draaglint.
(2) "Für Tapferkeit und Treue". Zilveren of verzilverd bronzen medaille voor militaire verdienste, 1892, met de genoemde tekst aan de ene zijde en portret van Wilhelm II, koning van Württemberg op de keerzijde; (3) "Wiener Bürger Vereinigung" Verguld zilveren onderscheiding, met adres van de makers "Reinemer & Spiegel Wien VII/2" op de keerzijde, in het oorspronkelijke, met leer beklede doosje (doosje sleets); (4) Goudkleurige speld met het wapen van Zweden tegen blauw emaille achtergrond, keerzijde met adres van de makers "C.C. Sporrong & Co. Stockholm". En met nog 6 andere w.o. 2 samen in doosje (totaal 10).