veiling / 17 mei 2017 / 850-870 Erotica
[858] [859] [860] [861] [862]
kavel: 860 € 70 - € 120

Tekeningen SM

Italië, 1e helft 20ste eeuw. Gemengde techniek. 5 originele tekeningen van gestriemde bilpartijen en vrouwen met rijzweep. Alle tussen 12 x 9,5 en 19 x 11 cm. In passepartout. Toegevoegd: Monnik en ezel. Aquarel, eerste helft 20ste eeuw. 14 x 12 cm. Op karton geplakt.
(totaal 6)