veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1897] [1898] [1899]
kavel: 1899 verkocht € 100.00

Cantique des Cantiques

Traduit par David Scheinert Burnins de Abram Krol, Paris 1952. Bibliofiele editie losbladig met gravure op elk katern van 4 pagina's, los ingelegd in schuifdoos, in cassette, gedrukt op papier d'Auvergne. Nr. 93/199, gesigneerd door Abram Krol.