veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1896] [1897] [1898] [1899]
kavel: 1898 € 60 - € 90

Ulrike Birkhoff

Holy Cow. Kunstenaarsboek. Edition X Press, Kasteel Scheres, Baarlo (Nederland), 1972. Nr. 46 van 50 ex. Gesigneerd door Birkhoff met dank aan S. Tajiri. (18) pp. Ringgebonden. Goed ex.