veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1894] [1895] [1896] [1897] [1898]
kavel: 1896 verkocht € 220.00

Corneille

De tes mains partit le vide. Gérard Voisin. Avec six lithographies de Corneille. La Différence, 1998. Suite in 6 bladen, ingelegd in los omslag, aan binnenzijde met opdracht en rekening door Corneille "aan Theo (Olof), Amsterdam, 18/12/'99". Met boekuitgave, Clepsydre, éditions de la Différence, 1998. 112 pp. In doos in cassette.