veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1800] [1801] [1802]
kavel: 1800 € 80 - € 160

Gerard Fieret (1924-2008). (Vrouwelijk naakt met aanbidders).

Tekening in pen, 29,5 x 21 cm., gesigneerd en gedateerd mei 1982 en met opdracht "voor Estelle Billen der beek" (?) in pen (vouwen, vlekjes in linkermarge).