veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1800] [1801] [1802] [1803]
kavel: 1801 verkocht € 130.00

Vijf tekeningen: (1) Johan Hendrik Kaemmerer (1894-1979). (Silhouet van een kind).

Miniatuur aquarel, 6,3 x 2,5 cm., gesigneerd in potlood, gemonteerd op drager (ijzersterk tekeningetje).
(2) Idem. (Huizen aan het water). Tekening in zwart krijt op grijs papier, 19,2 x 11,3 cm., gesigneerd rechts onder. En met nog 4 andere, w.o. één door Kaemmerer en twee attractieve 19de-eeuwse tekeningetjes. (totaal 6).