veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1800] [1801] [1802] [1803] [1804]
kavel: 1802 € 70 - € 140

Pablo Picasso (1881-1973). (Don Quichot).

Litho gedrukt op arches, bladmaat 64,5 x 50 cm., gesigneerd en gedateerd 1955 op de steen/ plaat, met preeg van de uitgever "Editions Combat pour la Paix Copyright S.P.A.D.E.M. Paris" (1999) rechts onder.
  Highslide JS   Highslide JS