veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1801] [1802] [1803] [1804] [1805]
kavel: 1803 € 1000 - € 2000

Floris Arntzenius (1864-1925). (Wandelen in de Spuistraat, regenachtig Den Haag).

Aquarel met gouache, 16,5 x 11 cm., gesigneerd links onder, onder passe-partout en in lijst.
Niet onderzocht buiten de lijst.